Badiho

Jste na stránce: Kulturní agentura BADIHO / Úvod / Blog

Divadelní spolek 4 pod peřinou po roce zahraje dvakrát Válku ve třetím poschodí

DS 4 PP - Válka ve třetím poschodí DS 4 PP - Válka ve třetím poschodí

18.10. od 17:30 v Litoměřicích v rámci 6.ročníku divadelní benefice 22.10. od 19:00 v Podbořanech

Divadelní spolek 4 pod peřinou si přivezli z Moskvy dvě ocenění

DS 4 PP - Balšoj těatr DS 4 PP - Balšoj těatr

V neděli 5.10. jsme se vrátili z Moskvy, kde jsme se zúčastnili druhého ročníku Všeruského divadelního festivalu mládeže a studentstva IDILLIUM. Za představení Válka ve třetím poschodí, které jsme zahráli ruskému publiku, jsme získali druhé místo a člen souboru Antonín Moravec obdržel cenu za mužský herecký výkon ve vedlejší roli.

V Moskvě bude "Válka ve třetím poschodí"

Kohout v Moskvě Kohout v Moskvě

Stejnojmennou hru Pavla Kohouta představí teplický amatérský Divadelní spolek 4 pod peřinou ruskému publiku na druhém Všeruském divadelním festivalu mládeže a studentstva IDILLIUM konaném 30.9. – 5.10. 2014. v Moskvě.

Vlaďka Krajníková je mistryní Evropy v MAKE-UPU

Vlaďka - mistryně Evropy v MAKE-UPU Vlaďka - mistryně Evropy v MAKE-UPU

Vladislava Krajníková se stala mistryní Evropy v MAKE-UPU. Tento úspěch se jí podařil ve dnech 21-23.3.2014 na MEZINÁRODNÍM MISTROVSTVÍ V MAKE-UP – BEAUTY DÜSSELDORF 2014.

Agentura se rozšířila o další dva soubory

PANTHA REI PANTHA REI

Zastupujeme další dva soubory - PANTHA REI, kteří dělají všechny myslitelné kousky s ohněm: plivání, polykání, točení atd. Vystoupení jsou schopni sestavit na míru a přizpůsobit danému prostředí. Pro dětské dny a jako doplňkový program různých open akcí jsou schopni přpravit workshop. Druhým souborem je Divadelní spolek 4 pod peřinou. Je to parta amatérských herců, kteří se budou během roku 2014 účastnit různých divadelních přehlídek a festivalů s jednoaktovou hrou Pavla Kohouta - Válka ve třetím poschodí

Divadlo Krabice Teplice stoupá na křivce popularity

více po kliknutí na obrázek nebo nadpis více po kliknutí na obrázek nebo nadpis

Převážně díky Mrkvomenovi roste popularita Divadla Krabice Teplice. Již více jak dva roky jezdí s tímto představením po různých koutech naší krásné vlasti. Hrají v mateřských školkách, na různých akcích a slavnostech. V repertoáru má Krabice i další pohádky ale především Mrkvomen si získává srdce všech diváků a nebojím se říci a napsat, že je již LEGENDOU

Nově zastupujeme

divácká cena divácká cena

Prvním divadelním souborem, který agentura zastupuje, je Divadlo Krabice Teplice. Repertoár divadla se zaměřuje převážně na dětské diváky. Soubor tvoří dva herci Zdeněk Rusín a Jitka Soorová, kteří jsou zároveň autoři a scenáristé. Oba shodně tvrdí : „Hrajeme sice převážně pro děti, ale při vymýšlení děje a dialogů myslíme na to, aby si na své přišel i dospělý divák.“ O tom že se jim to daří, vypovídá především hra MRKVOMEN, která se již stává pomalu legendou. Je mnoho diváků, kteří viděli představení již několikrát a rádi jej zhlédnou znovu. O úspěchu MRKVOMENA svědčí také cena diváků z nedávného teplického divadelního festivalu Prostě pod peřinou VI 2013.

Nová agentura v českém kulturním rybníčku

V březnu letošního roku 2013 spatřila světlo světa nová kulturní agentura BADIHO. Podnětem jejího vzniku bylo první úspěšné talkshow TADYBADI a rozhodnutí pokračovat a zvát další zajímavé hosty. Postupem času chci pořádat i jiné kulturní akce. Dále bych rád zastupoval jednotlivce, skupiny a soubory pro které bude spolupráce s agenturou BADIHO přínosem v jejich činnosti a tvorbě. Prioritní je pro mě individuální přístup ke klientovi, pružnost, flexibilita a spolehlivost. Mojím cílem je spokojený divák i účinkující.

Badiho 

Mapa stránekKontakt | TadyBadi.cz

Badiho webovky vytvořila firma Clickmedia. Pro správu stránek web využívá redakční systém Clips®.